O Firmie

Categories

  • Brak kategorii

       Firma S.W. Biuro Handlowe powstała w 1998 roku i zajmowała się wprowadzaniem na polski rynek niemieckich produktów z branży budowlanej. Po ponad 10-letnim okresie aktywności za granicą, w styczniu 2012 roku, firma wznowiła swoją działalność handlową na rynku polskim. Prowadzimy działalność marketingową i konsultingową dla polskich firm na niemieckojęzycznym obszarze Unii Europejskiej, wykorzystując perfekcyjną znajomość języka i rynku nabytą podczas  ponad  25-letniej pracy za granicą.

       Zajmujemy się sprzedażą, promocją oraz wdrażaniem na polski rynek najnowszych technologii, produktów i rozwiązań technicznych z Niemiec. Dla naszych partnerów przeprowadzamy w Polsce postępowania aprobacyjne ich produktów. Prowadzimy działalność konsultingową i marketingową oraz wykonujemy tłumaczenia w językach: niemieckim, polskim, angielskim i rosyjskim.

Od początku 2012 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy Swoboda Engineering GmbH. Firma ta projektuje oraz wprowadza na rynek innowacje techniczne rozwiązujące problemy w przemyśle i budownictwie. Właściciel firmy, Markus Swoboda jest autorem i posiadaczem wielu patentów. Więcej szczegółów o firmie na stronie: www.swoboda-ing.de  Przeprowadziliśmy postępowanie aprobacyjne i posiadamy badania techniczne ITB dla akcesoriów instalacyjno-budowlanych produkcji firmy Swoboda Engineering GmbH. Sprowadzamy do Polski i sprzedajemy między innymi przepusty SE-MD oraz przejścia szczelne SE-RDS mające wszechstronne zastosowanie w budownictwie.

                                                   Zapraszamy do współpracy!!

                                                                                                                                                                                                                              Stanisław W. Wiktorek